Září 2015

Version 0.1

15. září 2015 v 16:06 | © Glamour-Cara |  Past Layouts
Vyrobila: mitchie.│Od: September 14, 2015│Do: ???│Náhled

Je tady opět nový kabátek blogu s Carou Delevingne. Tentokrát jsem si ho objednala od skvělé grafičky mitchie, která mi ho udělala na požádání :) Fotografie jsem na poslední chvíli vybrala já a o barvy a vzhled se postarala mitchie. S tímto layoutem jsem naprosto spokojená, opravdu 100% spokojenost! A doufám v to, že tu vydrží dlouho. V záhlaví layoutu můžete vidět nově přidanou kampaň pro Mango, na kterou teď momentálně Cara dělá s Kate Moss a vedle toho přidané video, které se týká nového projektu Cary, Tiendas Paris 2015. Určitě se na video koukněte je to opravdu povedené! Menu už se dodělává a až po kontrole affiliates budou přidány ikonky apod.. jak se nový layout líbí Vám?

Place For Your Ideas

14. září 2015 v 20:00 | © Glamour-Cara
K tomuto činu mě inspirovala Anet, napadlo mě že by to byl skvělý nápad, tak proč ho neuskutečnit. Toto je takzvané "místo pro vaše poznámky", sem můžete psát vaše nápady ohledně tohoto blogu nebo co se vám zde líbí a co naopak ne, je to jen na vás. Vaše nápady si čas od času přečtu a předem děkuji za vaší snahu něco napsat. Odkaz na tuto rubriku najdete v menu u From You.

From You (Pošli svůj příspěvek)

14. září 2015 v 18:44 | © Glamour-Cara
Součástí stránky G-C bude i nová rubrika From You, aby jste se i vy pravidelní návštěvníci mohli na něčem podílet. Opravdu nesmírně by mě potěšilo, kdyby někdo něco poslal, protože nikdy v životě se mi to snad nestalo a nechci, aby tomu bylo tak i na tomto blogu.

A teď pár vysvětlivek co je to rubrika From You: do této rubriky můžete kdokoliv něco poslat, nechám to na vás, meze se nekladou. Pokud by někdo nevěděl jde o různé příspěvky jako je grafika, fotky nebo cokoliv jiného. Samozřejmě se to musí týkat Cary. Násedně tyto příspěvky zveřejním zde na blogu i s poděkováním a adresou zaslánce.

Pokud by jste si to někdo rozmyslel, nějaká dobrá duše, tak příspěvky posílejte na email glamour-cara@seznam.cz, nezapomeňte připsat váš blog a jméno, pro ty co opravdu něco pošlou, tak jim nesmírně děkuji!