Leden 2017

Cara in the campaign frames for Rimmel London

8. ledna 2017 v 9:10 | Caroline |  Gallery Updates

Dobré poledne! Jsem tady s novinkami, tak pojďme do toho! Jak už jsme všichni spozorovali, Cara je novou tváří značky Rimmel London. Určitě si všichni vzpomeneme na reklamu, která nedávno běžela skoro na všech programech v televizi a mě teda nejvíce bavila! Teď máme jedinečnou možnost se podívat do backstage a jak se vůbec reklama natáčela. Byla odhalena i jedna nová fotografie z photoshootu zrovinka pro tuto kampaň. Caře to na fotkách opravdu moc sluší, ty její pohledy. Možná se můžeme těšit i na něco víc, že by další reklama? Já v to doufám, uvidíme :) Jinak holčiny, řasenku už jsem vyzkoušela a opravdu musím uznat, že patří mezi ty mé nejoblíbenější a řasy skvěle prodlouží! Určitě se vyplatí si jí zakoupit.

12-19.jpg 13-21.jpg 14-23.jpg 2-50.jpg 9-30.jpg
Other Projects > Backstage > Rimmel London, 2016 [14x]

3-49.jpg
Photoshoots > 2016 > Photoshoot for Rimmel London, 2016 [1x new photo]

KONTROLA & NÁBĚR AFFILIATES [06.-13.01.2017]

6. ledna 2017 v 18:14 | Caroline |  Affiliates
image image

A je to tuuu!!!! Kontrola a náběr affiliates a hned po ní už normální přidávání článků :) Hned po návratu jsem jí plánovala, protože mnozí z affiliates moc neobíhají nebo jsou jejich blogy zrušeny, a tím pádem je bohužel musím vymazat. Ale berte to zase i z lepší stránky, jelikož se aspoň uvolní místa pro nová affiliates, která chtějí už delší dobu spřátelit. Neříkám, že spřátelím se všemi novými affiliates, berte to tak jako kdyby jste se zapisovali normálně do článku s náběrem. Ale přesto doufám, že se vás přihlásí co nejvíce! :) Kontrola a náběr potrvá až do pátku 13., takže máte času spousta :)♥ Nejdříve, ale pár pravidel, prosím o přečtení:

PRAVIDLA
- musíš aspoň trochu poznat a mít rád Caru, nechci vás do ničeho nutit, chci aby jste sem rádi chodili a ne jen z povinnosti
- nepoužívej vulgární slova a neurážej adminku či blog
- když už se zapíšeš, měl by si aspoň trošku obíhat

STARÉ AFFILIATES:
001. Přezdívka
002. Adresa blogu

NOVÉ AFFILIATES:
001. Přezdívka
002. Adresa blogu
003. Proč chceš být affiliates?

Děkuji těm, co se zapíší :)

Version 0.8 // by Ellie

4. ledna 2017 v 16:45 | Caroline |  Past Layouts
-náhled brzy doplním-

l Version 0.8 l od Ellie [sophieturner.blog.cz] l Nastavený od: 02.01.2017 l Spokojenost: 100% l

Jsem ten nejšťastnější člověk na světě! :D Jak jste mnozí už poznali, na blogu je právě nastaven nový design od adminky blogu o Sophii Turner, Ellie ♥ Já jí za něho chci moc poděkovat, opravdu se jí povedl :) Jak skvěle vystihla ty barvičky a rozložení celého designu je prostě k nevíře. Když jsem design viděla poprvé, tak vám můžu říct, že mi málem spadla brada :D Hlavně z těch fotek co Ellie vybrala. Tento photoshoot se mi hned od začátku moc líbil a není divu, že se na design skvěle hodí. Doufám, že i vy jste s designem spokojeni a bude se vám zde líbit. Cara ve velkém rozlišení, co víc si přát! :D♥♥ Velcí fanoušci Cary budou snad spokojení.. Mimochodem zanedlouho už můžete čekat novinky a každodenní aktualizaci článků, vím že už jsou tady nějací nedočkavci, ale musíte si ještě chvilinku počkat. V průběhu tohoto týdnu by se zde měla už konečně nějaká ta novinka objevit :) Ještě předtím se musím vypořádat s kontrolou affiliates, kterou tu také čekejte. Děkuji za pochopení! Jste skvělí.

HAPPY NEW YEAR (vracím se!)

1. ledna 2017 v 21:43 | Caroline |  Site & Informations
image image

Sice trošku opožděně, ale i tak jsem vám chtěla z celého srdce popřát krásný nový rok 2017, ať se vám na blogu daří jako dodnes a ať vás to hlavně neomrzí! Protože vést si blog je vážně skvělá zkušenost do života a taky trošku toho odreagování se od okolního světa :D Ty moje slova (spíš kecy) mě fakt dostávaji :D Nechci se opět omlouvat, že jsem tady tak dlouho nebyla a vy jste přišli o hooodně novinek o Caře. Protože to je asi už dávno ohraný. Ale řeknu vám, blog mi celkem chyběl, i když jsem právě překonala blogovou krizi..jupíí! Už jsem si říkala, hmm asi se nevrátím, k čemu se vracet taky žejo, ale nakonec jsem to opravdu překonala. Dalo mi to zabrat, ale jsem ráda, že tu s váma můžu být. Vy jste prostě úžasní, dokážete mi se vším pomoct, prostě jste moje druhá rodina ♥ A tím vám chci ještě jednou poděkovat za ten rok 2016, že jste to tady se mnou vydrželi až do konce ♥ LOVE YOUUU..
Hned ze začátku roku můžete čekat nový design (který je už hotový ♥), kontrolu affiliates a hlavně novinky o Caře :) A doufám, že můj blog bude tak úspěšný jako byl v minulém roce. Ano, dám do toho vše, určitě se máte na co těšít :)